İstanbul Nöbetçi Eczane Kurye Hizmeti

istanbul nöbetçi eczane kurye ile İstanbul’da artık tüm eczane siparişlerinizi 45 dakika içinde kurye ile aldırabilir,hatta akşam özel nöbetçi kurye kullanabilirsiniz. Her noktada 19: 00’a kadar eczaneler var ancak Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan tüm eczaneler kapalı, bazıları her gece farklı noktalara hizmet veriyor.

İstanbul Nöbetçi Eczane Kurye

İstanbul İlaç Kurye

İstanbul Nöbetçi Eczane Kurye

Eczane Kurye Servisi ile mesai saatleriniz dışında size en yakın lokasyona ve eczanede belirtilen süre içerisinde alıcı eczane de dahil olmak üzere adresinize teslim edilir. İlaç ihtiyacınızmı var, özel acil nedenlerle ilaç ihtiyacınız varmı Nöbetçi eczane bulamıyorsanız veya ilacınızı bulamadınız çok fazla endişelenmenize gerek acil Siparişinizi 0216 429 39 54 bu numaradan arayıp, kapınıza kadar kurye ile getittirin.

Nöbetçi Eczane Kurye

İstanbul’da reçete, tezgah üstü, özel ihtiyaçlar vb. Gibi tüm ilaçlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. İlaç kurye ile 7/24 kurye hizmeti vererek acil tıbbi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek motorlu bir ekiptir.

Reçeteli ilaçların ayarlanması

İstanbul’da bir eczane kuryesi olan bir motorlu kurye, ilaç almak için eczaneye gitmeden önce adresinize gelerek herhangi bir doktor tarafından sağlanan reçete veya belgeleri alıp eczaneye teslim edecektir.

Hemen Ara
× Mesaj Gönder